وقتی به صورت گروهی سفر می کنید، گاهی وقت ها پول می تواند دلیلی برای به وجود آمدن تنش باشد. در اینجا 8 توصیه در مورد بودجه بندی پول ارائه می دهیم تا بتوانید از مسافرت خود لذت ببرید و نگران مسائل مالی نباشید.

جمعه, 31 شهریور 1396 ساعت 23:54

توصیه هایی برای مدیریت زمان در محل کار

نوشته شده توسط علم دیلی

استفاده عاقلانه و منطقی از زمان و مدیریت آن برای کسب موفقیت در همه جنبه های زندگی از جمله کار، اهمیت ویژه ای می یابد. در ادامه به راهکارهایی برای مدیریت زمان در محل کار اشاره خواهیم کرد.

دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 13:56

تأثیرات مخرب تلفن همراه بر روابط زوجین را دست کم نگیرید

نوشته شده توسط علم دیلی

استفاده بیش از اندازه از تلفن همراه آسیب‌های جدی را بر زندگی مشترک زوجین وارد می‌کند و موجب سردی روابط آن‌ها می‌شود.

سه شنبه, 21 شهریور 1396 ساعت 11:27

موسیقی شاد کار خلاقانه را افزایش می‌دهد

نوشته شده توسط

برخی افراد ترجیح می‌دهند در هنگام کار محیط کاری ساکت و آرامی داشته باشند، اما برخی دیگر دوست دارند با گوش دادن به آهنگ‌های مورد علاقه خود کار کنند.

اگر فکر کنید مجبورید بار تمام استرس‌های زندگی‌تان را به تنهایی به دوش بکشید چه احساسی خواهید داشت؟ پس چه خوب است حلقه‌ای از دوستان و حامیان داشته باشید و احساسات خود را با آنها به اشتراک بگذارید. خودتان هم برای تسکین استرس‌ها و اضطراب‌های آنها، مشتاق باشید.

یکشنبه, 12 شهریور 1396 ساعت 02:10

چرا باید به کارمندان آزادی عمل داد

نوشته شده توسط

اگر فکر می‌کنید کار کردن کارمندان از خانه باعث پایین آمدن میزان بهره‌وری می‌شود، تحقیقات جدید به شما ثابت می‌کنند که در اشتباه هستید.

چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 23:31

نکات مهم آماده سازی برای بازگشت به مدرسه

نوشته شده توسط

نزدیک شدن به اول مهر یعنی تمام شدن تفریحات تابستانی و رسیدن زمان آماده سازی برای بازگشت به مدرسه.

دوشنبه, 06 شهریور 1396 ساعت 12:39

چه کیف و کفشی برای دانش آموزان مناسب است؟

نوشته شده توسط

کیف یا کوله پشتی همراه همیشگی کودکان در طول سال تحصیلی است و در صورت غیراستاندارد بودن می تواند مشکلات جبران ناپذیری را به ستون فقرات دانش آموزان وارد کند.

یکشنبه, 05 شهریور 1396 ساعت 18:50

از بهداشت روانی در محیط کار چه می دانید؟!!

نوشته شده توسط

به طور کلی  یک محیط کاری سالم می تواند ارتباط نزدیکی با بهداشت روانی کارکنان خود داشته باشد. در ادامه به عوامل موثر بر بهداشت روانی در محیط کار و راه های ارتقای آن اشاره می کنیم.

پنج شنبه, 02 شهریور 1396 ساعت 22:34

با آدم‌های بی‌ادب چطور رفتار کنیم؟

نوشته شده توسط علم دیلی

ما چه بخواهیم و چه نخواهیم با آدم‌های بی‌ادب برخورد داریم. ممکن است این بی‌ادب‌ها کاملا غریبه باشند، مثلا کسی که پشت سر شما در صف سینما ایستاده و یا متصدی امور بانکی. شاید هم مجبور باشید به طور مرتب با یک فرد بی‌ادب برخورد داشته باشید، مثلا  یک همکار یا کسی در اقوام.

چهارشنبه, 01 شهریور 1396 ساعت 21:46

یک بار برای همیشه تنبلی را کنار بگذارید

نوشته شده توسط

همه ما کارهایمان را به تعویق می‌اندازیم. گاهی این کار چیز بدی نیست اما اگر مراقب نباشیم می‌تواند مضر و آزار دهنده باشد. روش‌های زیر را برای مبارزه با تعویق انداختن کارها امتحان کنید تا بتوانید این دشمن کشنده را یک بار برای همیشه نابود سازید.

شنبه, 28 مرداد 1396 ساعت 06:26

نشاط بدون هزینه و امکانات

نوشته شده توسط

سالیان زیادی است که کشورهای توسعه‌یافته برای پیشرفت به یک نقطه مشترک رسیده‌اند که آن‌ هم پیشرفت از راه ورزش یا موفقیت در رقابت‌های جهانی از طریق ورزش است. وقتی صحبت از فعالیت‌های ورزشی می‌شود، نباید همه نگاهمان را معطوف به بُعد حرفه‌ای آن کنیم و این موضوع دقیقا همان دلیل توسعه کشورهای پیشرفته یعنی توجه ویژه به بُعد دیگر ورزش یعنی ورزش همگانی است.

پنج شنبه, 26 مرداد 1396 ساعت 10:56

نظر خانم ها در مورد رنگ لباس آقایان

نوشته شده توسط

رنگ سفید 

بهترین رنگ براى انتخاب پیراهن مردانه بوده و از آن می توانید در مهمانی های دوستانه تا رسمی استفاده کنید. این رنگ نشان دهنده پاکی و خالص بودن است.

صفحه1 از12