جمعه, 17 شهریور 1396 ساعت 14:41
امتیاز
(0 رای)

رویای رنو را ببینید

نمایشگاه خودروی فرانکفورت که از چند روز دیگر آغاز به کار می کند میزبان یک محصول مفهومی و البته عجیب است.

 بسیاری از کارشناسان این خودرو را محصولی قابل توجه از خودروساز شناخته شده فرانسوی می دانند که قطعا در نمایشگاه خودروی فرانکفورت که یکی از سه نمایشگاه بزرگ خودرو در دنیاست، توجهات را به خود جلب می کند.

رنو این خودرو را در قالب برنامه ای موسوم به «چشم انداز ۲۰۳۰» ارایه کرده و طی آن قصد دارد طیف متنوعی از خودروهای مفهومی و متعلق به آینده را تولید و به دنیا معرفی کند.

پیش تر نیز این خودروساز از محصول مفهومی دیگری موسوم به «RS ۲۰۲۷ Vision» در نمایشگاه خودروی شانگهای رونمایی کرده بود.

این خودروساز فرانسوی اعلام کرده که هدف از تولید «RS ۲۰۲۷ Vision» نشان دادن این نکته هیجان انگیز بوده که در سال ۲۰۲۷ خودروهای ویژه رقابتهای فرمول یک چه شکل و شمایلی خواهند داشت اما «Renault Symbioz» گامی بلندتر به جلو و نمایش تحسین برانگیز از یک خودروی جاده ای در سال ۲۰۳۰ است.

رنو هنوز اطلاعات فنی درباره این خودروی مفهومی منتشر نکرده و تنها از روی ساختار آن می توان دریافت که به تلفیق حرکت و سبک زندگی در آینده توجه ویژه ای شده است. همچنین فاکتور محیط زیست به عنوان یک اصل در آن در نظر گرفته شده است.

برای آگاهی از جزئیات فنی این محصول دیدنی باید تا آغاز به کار نمایشگاه خودروی فرانکفورت صبر کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.